Zortrax M200 najlepszą drukarką desktopową wg użytkowników 3D Hubs

Pinterest

Drukarka 3D Zortrax M200

Polski producent drukarek 3D firma Zortrax została ponownie wyróżniona przez największy w sieci serwis dla pasjonatów druku 3D – 3D Hubs. W rankingu tworzonych przez samych użytkowników drukarek 3D model olsztyńskiej drukarki Zortrax M200 zajął pierwsze miejsce w kategorii najlepszej desktopowej drukarki 3D na świecie. To kolejny duży sukces globalny Zortrax i kolejne ważne wyróżnienie na arenie międzynarodowej.

3D Hubs (3dhubs.com) to globalny serwis internetowy, który skupia największą społeczność światową użytkowników drukarek 3D i fanów technologii druku 3D. W ramach portalu właściciele drukarek 3D i zarazem użytkownicy 3D Hubs mogą otrzymywać zlecenia na wydruki od innych, którzy nie mają własnego sprzętu do tego celu.

Warto wspomnieć o dużej konkurencji, z jaką uporał się Zortrax M200 zdobywając pierwsze miejsce w rankingu 3D Hubs – polska drukarka 3D rywalizowała w swojej kategorii aż z 400 różnymi urządzeniami z całego świata. Nie są to przypadkowe mało znane urządzenia – żeby zaklasyfikować się do rankingu drukarka musi mieć ponad 25 recenzji od jej użytkowników.

Zortrax M200 wygrał zdobywając 4,81 punktów na 5 możliwych, na podstawie aż 243 recenzji uzytkowników tej drukarki.

Podziel się artykułem!

  • Facebook
  • Google Plus
  • Wykop
  • Twitter
Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Email
Print
Google+