Wystartowały targi EuroMold 2015

Pinterest

Największa na świecie wystawa branży narzędziowej i produkcyjnej potrwa do 25 września 2015 r. Na targach pojawili się także producenci drukarek 3D i to w dużej ilości. Są firmy z Polski.

EuroMold 2015

Targi EuroMold 2015

Targi EuroMold to jedna z największych imprez branżowych w Europie. Zawsze odbywały się one w Niemczech we Frankfurcie, ale tym razem zawitały do Düsseldorfu. Targi potrwają w Centrum Wystawienniczym (Poststraße 2 – 4) od 22 do 25 września. Na tegorocznych targach będzie można zobaczyć ofertę 375 wystawców z całego świata.

Co roku impreza zrzesza specjalistów i inżynierów związanych z projektowaniem, produkcją, a także modelowaniem i obróbką towarów oraz dostawców maszyn, narzędzi i technologii produkcyjnych. Jest to doskonała okazja poznania nowości rynkowych oraz nowoczesnych rozwiązań m.in. z zakresu projektowania i wizualizacji, surowców i materiałów, systemów CAD/CAM, kontroli jakości czy automatyzacji produkcji.

Do tej tematyki idealnie wpasowuje się branża druku addytywnego. Producenci drukarek 3D i firmy związane z tą technologią stanowią aż 34 proc. spośród wszystkich wystawców. Na EuroMold nie zabrakło także polskich marek. Na stoisku B121 w hali 16 swoją ofertę prezentuje krakowski 3DKreator.

Chętnie doradzimy i opowiemy nie tylko o swoich produktach i usługach, ale również o wdrożeniu druku 3D do firmy, czy przewagach szybkiego prototypowania z wykorzystaniem drukarek 3D – tak producent drukarki 3D Kreator Motion zaprasza na swoje stanowisko.

Targi to nie tylko szansa poznania nowych trendów w branży produkcyjnej oraz druku 3D, ale także możliwość zdobycia cennych kontaktów i partnerów biznesowych. 3DKreator nie ukrywa, że rozgląda się na imprezie za potencjalnymi resellerami oraz niemieckimi przedsiębiorstwami, które mogłyby wdrożyć polskie drukarki do szybkiego prototypowania w zakładach przemysłowych czy biurach projektowych.

Na Targi EuroMold 2015 wciąć można się dostać. Bilety w cenie 10 euro są dostępne na stronie organizatora.

Źródło: 3DKreator

Podziel się artykułem!

  • Facebook
  • Google Plus
  • Wykop
  • Twitter
Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Email
Print
Google+