Informacja prasowa: Printify – zlecaj druk 3d online

Pinterest

PrintifyPrintify – łódzka firma, startup oferujący platformę internetową skierowaną dla branży związanej z drukiem 3d.
Printify.pl to internetowa platforma za pomocą, której wycenisz i zlecisz usługi druku 3d dla swojej firmy. W jednym miejscu skupiamy oferty niemalże wszystkich polskich dostawców druku 3d. Printify.pl to także natychmiastowe wyceny oraz szeroki wybór technologii, materiałów i kolorów druku 3d.

Dzięki naszemu rozwiązaniu oszczędzamy czas na składaniu zapytań ofertowych, gdyż te na Printify generują się automatycznie. Nasza platforma to także ujednolicony kanał komunikacji z dostawcami usług druku 3d.  Wystarczy wejść na printify.pl, wgrać swój projekt 3d w postaci pliku STL, a następnie wybrać pożądane parametry zamówienia takie jak ilość sztuk, materiał, technologia czy kolor wydruku. Printify przeanalizuje projekt i dobierze dostawców usług, którzy spełniają wyznaczone kryteria. Na koniec nie pozostaje nic innego jak wybranie najkorzystniejszej oferty i złożenie zamówienia.

 

Druk 3d dzięki Printify staje się jeszcze bardziej dostępny. Niezależnie od tego czy jest potrzebny tylko prototyp czy produkt końcowy. Printify sprawia również, że zakup drukarki 3d czy też niezliczonej ilości filamentów jest po prostu nieopłacalny.

Obecnie skupiamy większość dostawców usług druku 3d w Polsce. Konstrukcja naszj platformy i ujednolicony dostęp do informacji z rynku sprawiły, że spadły ceny usługi, a odchylenie od średniej jest mniejsze. Naszym celem jest stać się tym czym jest booking.com dla usług hotelarskich. Dążymy do tego aby korzystanie z Printify było jak najbardziej przyjazne zarówno dla tych co zlecają druk 3d i tych co przyjmują zamówienia.

W ciągu ostatnich trzech miesięcy w naszej firmie wydarzyło się sporo pozytywnych rzeczy, o których wkrótce z przyjemnością poinformujemy. Wśród nich jest chociażby akceleracja w europejskim projekcie FABulous czy też przeprowadzone przez nas pierwsze w Polsce komercyjne badanie rodzimego rynku druku 3d. Wyniki badania udostępnimy za darmo – mamy nadzieję, że pomoże to wielu przedsiębiorstwom zrozumieć realia naszego rynku i przyśpieszy rozwój branży w Polsce. – mówi Tomasz Cichowicz, właściciel firmy.

Printify to finalista konkursów takich jak Techmatch Poland InSight into Silicon Valley, ThinkBig UPC. Printify to także druga najlepsza nowa firma roku 2014 według portalu branżowego cd3d.pl.

Więcej aktualności z życia firmy można znaleźć na profilu firmy na Facebooku.

Podziel się artykułem!

  • Facebook
  • Google Plus
  • Wykop
  • Twitter
Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Email
Print
Google+