Platforma pełna modeli. Przechowuj pomysły i dziel się z innymi

Pinterest

Użytkownicy polskich drukarek firmy Zortrax oraz dedykowanego środowiska Z-Suite mogą od niedawna korzystać z zupełnie nowej, bardzo użytecznej funkcji. Jest nią Biblioteka Modeli 3D: tych wydrukowanych i dopiero czekających na realizację.
Posiadanie drukarki 3D to dopiero połowa sukcesu, ponieważ trzeba jeszcze mieć co wydrukować. Nie każdy fan nowych technologii i użytkownik drukarek przestrzennych ma umiejętności projektowania w 3D, nie mówiąc już o legalnym oprogramowaniu. Dlatego taką popularnością cieszą się huby, w których można znaleźć różne modele przeznaczone do druku.

Biblioteka Modeli od Zortraxa

biblioteka zortraxaW tym kierunku poszedł polski producent drukarek 3D. Zortrax stworzył platformę wymiany plików modeli 3D. Każdy użytkownik Z-Suite V1.20 może skatalogować i zarchiwizować swoje projekty. Co więcej, można się nimi dzielić z innymi lub pobierać projekty od innych użytkowników, komentować je i modyfikować. To świetne pole do wymiany plików i doświadczeń. W społeczności drukarzy 3D zawsze znajdzie się ktoś, kto pomoże rozwiązać nasz problem.

Konkurs: wygraj drukarkę 3D!

Z okazji premiery nowej funkcjonalności w środowisku Zortraxa, firma zorganizowała konkurs, w którym główną nagrodą jest drukarka 3D Zortrax M200. Co zrobić, by ją zdobyć?

Do 12 października należy dodać do Biblioteki Modeli autorski projekt i otagować go w ten sposób: #Contest2015. Najlepsze prace wybierze grono ekspertów Zortraxa.

Jednym z pierwszych modeli 3D, które pojawiły się na platformie był model stworzony przez samego producenta, czyli projekt Robotic Arm.

Podziel się artykułem!

  • Facebook
  • Google Plus
  • Wykop
  • Twitter
Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Email
Print
Google+