Dni Druku 3D w Kielcach

Pinterest

Dni Druku 3D to największe wydarzenie branżowe w skali Polski. Organizatorem imprezy jest firma FabiLab Kielce. Uczestinków czekają ciekawe prezentacje i warsztaty, związane z innowacyjnymi technologiami druku 3D.

Drukarki na skalę przemysłową

Wydarzenie odbędzie się w dniach 11-12 marca w Kielcach. Będzie to już piąta edycja imprezy, cieszącej się wśród zainteresowanych coraz większym powodzeniem. Liczba zwiedzających w ubiegłym roku osiągnęła 2,5 tysiąca; obecnie szacuje się, że tym razem uczestników pojawi się aż około 10 tysięcy.

Na imprezie pojawią się najwięksi producenci i dystrybutorzy drukarek w Polsce. Osoby biorące udział w przedsięwzięciu będą miały okazję zobaczyć premiery najnowszych urządzeń, przeznaczonych zarówno do użytku codziennego, jak i na skalę przemysłową. Przedsiębiorcom dedykowane będą także odrębne imprezy targowe, odbywające się w oddzielnych halach.

Warsztaty dla resellerów

Branżowych ciekawostek i atrakcji będzie bez liku. Wiele osób przyciągną warsztaty dla resellerów, organizowane przez ABC Data. Podczas tego wydarzenia omówione zostaną najbardziej istotne zagadnienia rynku drukarek 3D, takie jak zalety, wady, technologie, możliwości oraz ograniczenia urządzeń. Resellerzy uzyskają także informacje bezpośrednio związane z popytem na drukarki 3D (np. kto może być potencjalnym klientem?).

Ilość miejsc na szkolenie jest ograniczona – każdego dnia w warsztatach może uczestniczyć 60 osób (łącznie 120). Koszt uczestnictwa to 400 zł. Dla czytelników CRN Polska udział w warsztatach jest darmowy. Więcej informacji i formularz zgłoszeniowy dostępne pod adresem.

Podziel się artykułem!

  • Facebook
  • Google Plus
  • Wykop
  • Twitter
Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Email
Print
Google+